Яка формула вуглеводню, в якому масова частка Карбону становить 83,7%? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Никонов Максим.

Ответ:

Объяснение:

Знайдемо частку гідрогену:

100% - 83,7% = 16,3%

Mr(C) = 12г/моль     Mr(H) = 1г/моль

n(С) = 83,7/12 = 7     n(Н) = 16,3/1= 16

х : у = 7 : 16

Отже формула С7Н16 -гептан