Яка маса амоній хлориду утвориться в результаті реакції між 112 л амоніаку і гідроген хлоридом?


Ответы на вопрос

Отвечает Сащеко Соня.

Ответ:

NH3 + HCl → NH4Cl

Для NH3:

n(NH3) = V(NH3) * N(NH3)

n(NH3) = 112 л * 0.02 М

n(NH3) = 2.24 моль

Для HCl:

n(HCl) = V(HCl) * N(HCl)

n(HCl) = 112 л * 0.01 М

n(HCl) = 1.12 моль

m(NH4Cl) = n(NH4Cl) * M(NH4Cl)

m(NH4Cl) = 1.12 моль * 53.49 г/моль

m(NH4Cl) = 59.9 г

Відповідь:59.9г