Деяка сполука Нітрогену з Оксигеном містить 26 % Нітрогену. Визначте формулу цієї речовини, якщо її

молекулярна маса — 108. Вкажіть хімічний зв'язкок у ній N2O5, йонний зв'язок N2O5, ковалентний полярний зв'язок N2O3, ковалентний неполярний зв'язок N2O5, ковалентний неполярний зв'язок N2O3, ковалентний полярний зв'язок даю 10 балів

Ответы на вопрос

Отвечает Григорьев Арсений.

Ответ:

N2O5, ковалентний полярний зв'язок

Объяснение:

w(N)=x•Ar(N)/Mr(NxOy)

x=108×0.26/14=2

w(O)=y•Ar(O)/Mr(NxOy)

у=108×0.74/16=5