Визначити об'єм хлору за нормальних умов, якщо його число молекул складає 3,01 * 10²³​


Ответы на вопрос

Отвечает Кармацкий Аарон.

Объяснение:

n(Cl2) = N(Cl2)/Na = 3.01×10²³/6,02•10²³= 0,5моль

V(Cl2)=n•Vm= 0.5•22.4= 11.2л