Визначити кількість речовини яка містить 1,25*10^23 атомів водяної пари


Ответы на вопрос

Отвечает Зиятдинова Аиша.

Ответ:

Атомна кількість водню у молекулі води дорівнює 2, оскільки молекула води містить два атоми водню та один атом кисню.

Отже, кількість молекул води, що містить 1,25 × 10^23 атомів водню, дорівнює:

1,25 × 10^23 атомів водню / 2 атома водню на молекулу = 6,25 × 10^22 молекул води

Оскільки одна молекула води містить 3 атома, то кількість атомів у 6,25 × 10^22 молекул води дорівнює:

6,25 × 10^22 молекул води × 3 атома на молекулу = 1,875 × 10^23 атомів води

Отже, в 1,25 × 10^23 атомів водню міститься достатньо води для утворення 1,875 × 10^23 атомів водяної пари.

Кількість речовини водяної пари можна обчислити за формулою:

n = N / N_A,

де n - кількість речовини, N - кількість атомів водяної пари, N_A - число Авогадро (6,022 × 10^23 моль^-1).

Отже, кількість речовини водяної пари, яка містить 1,25 × 10^23 атомів, дорівнює:

n = 1,25 × 10^23 / 6,022 × 10^23 моль^-1 ≈ 0,208 моля.

Объяснение: