Помогите с Химией !!! СПАМ=БАН 3.Вкажіть де в реакціях допущені помилки (коефіцієнти, тип

реакції). * 1 бал 2Mg + O2→ 2 MgO — реакція сполучення. H2O2 → 2H2O + O2 — реакція сполучення. S + O2→ SO2 — реакція розкладу. KMnO4→ K2MnO4 + MnO2 + O2 — реакція сполучення. Відповідь на це запитання обов'язкова 4.Позначте порядковий номер та номер групи Періодичної системи, у якій знаходиться Оксиген в Періодичній системі. * 1 бал 6, II 8, VI 2, ІІІ 16, I 5.Позначте реакції розкладу. * 1 бал 2Na + 2H2O = 2NaOH + H2 Pb + O2 = PbO2 CaCO3 + SO2 = CaSO3 + CO2 2NaNO3 = 2NaNO2 + O2 CaCO3 = CaO + CO2 2HgO = 2Hg + O2 6. В якому з варіантів серед сполук є тільки оксиди: * 1 бал SO2, Al2O3, ZnO, O2; КМnO4, K2O, FeO, KСlO3; P2O5, CO, CO2, NO2. 7. Визначте неправильно складену формулу: * 2 бали Na2O, Сa2O2, Аl2O3 8. Молекулярна маса озону дорівнює: * 1 бал 32 16 48 54 9. Під час горіння магнію масою 3.2 г утворився магній оскид масою 7 г. Яка маса кисню витратилась при цьому? * 1 бал 10.2 г 4 г 6.2 г 3.8 г 3.2 г 10.Процес фотосинтезу можна виразити реакцією: * 1 бал С6Н12О6 + 6О2 = 6СО2 + 6Н2О + енергія 6СО + 6Н2О + енергія сонця = С6Н12О6 + 6О 6СО2 + 6Н2О + енергія сонця = С6Н12О6 + 6О2 3О2 = 2О3.

Ответы на вопрос

Отвечает Сорокин Тимур.

Ответ:

3. H2O2 → 2H2O + О2, неправильні коефіцієнти
S + O2→ SO2, реакція СПОЛУЧЕННЯ
KMnO4→ K2MnO4 + MnO2 + O2, неправильні коефіцієнти

4. Кисень належить до головної підгрупи шостої групи періодичної системи хімічних елементів (6, II)

5. 2NaNO3 = 2NaNO2 + O2
CaCO3 = CaO + CO2
2HgO = 2Hg + O2

6. P2O5, CO, CO2, NO2

7. Сa2O2, правильно СаО

8. 48,
16(О) * 3 = 48

9. 3.8 г,
7 - 3,2 = 3.8 г

10. 6СО2 + 6Н2О + енергія сонця = С6Н12О6 + 6О2