Обчисли масу тетрахлорометану, який утвориться під час взаємодії метану масою 32 г з достатньою

кількістю хлору.​

Ответы на вопрос

Отвечает Гольцов Эдуард.

Ответ: 307.6 г

Объяснение:

----------
Дано:

m(CH4) = 32 г
Найти: m(CCl4)

----------
Складемо реакцію заміщення:
4Cl2 + CH4 = CCl4 +4HCl.

Знайдемо кількість речовини - n(CH4)
n(CH4) = m(CH4) \ M(CH4) = 32\16 = 2 моль.

n(CCL4) = n(CH4) = 2 моль.

m(CCl4) = M(CCl4) * n(CCl4) = 153.8 * 2 = 307.6 г