Обчисліть кількість речовини, об'єм (н. у.) і масу етену, який можна добути з етанолу масою 2 кг,

уміст домішок у якому дорівнює 4 %

Ответы на вопрос

Отвечает Крашенинников Владимир.

Відповідь:2 кг етанолу з домішкою 4% містить 80 г домішок. Об'єм етанолу рівний 2 кг / 0.79 кг/л = 2.53 л. Кількість речовини можна вирахувати як 2.53 л * 6.022 * 10^23 молекул / л = 1.52 * 10^25 молекул. Маса етану може бути обчислена як 1.52 * 10^25 молекул * 28 г/молекула = 4.26 * 10^25 г, що дорівнює 4.26 * 10^25 г / 1000 г/кг = 42.6 т.

Пояснення: