Установіть відповідність величин для метану CH4 1. відносно молекулярна маса А) 16г 2. маса Б)16 3.

Моларна маса В)22,4 л моль 4. молярний об'єм Г)16 г/моль​

Ответы на вопрос

Отвечает Солдатова Варя.

Объяснение:

Установіть відповідність величин для метану CH4

1. відносно молекулярна маса

Мr(СН4)=12+4•1=16

2. маса 1моль СН4

m(CH4)=n•M= 1•16=16г

3. Молярна маса

М(СН4)=12+4•1=16г/моль

4. молярний об'єм, СН4 газ 22,4 л/моль