5.Який об’єм карбон(IV) оксиду прореагує з алюміній гідроксидом для утворення середньої солі масою

46,8 грамів.​

Ответы на вопрос

Отвечает Потапов Илюша.

Ответ:

2 Al(OH)3 + 3 CO2 → Al2(CO3)3 + 3 H2O

n(AL2(CO3)3)= 46.8 г/234 г/моль =0.2 моль

Складываем пропорцию :

0.2/1=X/3

x= 0.6

n(CO2)= 0.6 моль

V(CO2)= 22.4 × 0.6 моль= 13.44 л