Обчисліть, якій кількості речовини вiдповiдають порції структурних частинок речовин: а) 18,06 -

1023 води; в) 3,01 - 1023 амоніаку; б) 12,04 . 1023 цинк оксиду; г) 24,08 . 1023 азоту. даю наю 50 балов срочно!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Кознов Дима.

Ответ:

Объяснение:

а) n(H2O) = N(H2O)/Na = 18,06 * 10²³/6,02 * 10²³ = 3 моль

б) n(NH3) = N(NH3)/Na = 3,01 * 10²³/6,02 * 10²³ = 0,5 моль

в) n(ZnO) = N(ZnO)/Na = 12,04 * 10²³/6,02 * 10²³ = 2 моль

г)  n(N2) = N(N2)/Na = 24,08 * 10²³/6,02 * 10²³ = 4 моль