Таке питання.Маю соляну кислоту 1000 гр.14% потрібно отримати розчин 1000 гр.4% як його отримати?

Скільки води потрібно додати.?Дякую

Ответы на вопрос

Отвечает Янович Коля.

Відповідь:

m(кислооти)=1000*14/100=140г

m(4%розчину)=140*100/4=3500г

m(H2O)=3500-1000=2500г

Пояснення: