Пожалуйста Помогите Химия 7 класс Умоляю Приготували 100г розчину, де масова частка солі

становить 2%. Визначте масу солі і води в розчині. Дано: Оформить всю задачу

Ответы на вопрос

Отвечает Исабек Алиби.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(р-ну) = 100 г

w(cолі) = 2 % = 0,02

Найти: m(солі)- ? m(Н2О) - ?

1. Обчислимо масу cолі, яка необхідна для виготовлення розчину m(солі) = m(р-ну)  * w(солі) = 100 * 0,02 = 2 г

2. Обчислюємо масу розчинника (води)

m(Н2О) = m(р-ну) - m(солі) = 100 - 2 = 98 г

Отвечает Бабий Ростислав.

Ответ:

Масова частка солі в розчині становить 2%, що означає, що у 100 г розчину міститься:

Маса солі: 2% * 100 г = 0.02 * 100 г = 2 г

Таким чином, у розчині міститься 2 г солі і (100 г - 2 г = 98 г) води.

Отже, маса солі в розчині становить 2 г, а маса води - 98 г.