Обчислити масу солі та води для приготування 2-% розчину масою 300г​


Ответы на вопрос

Отвечает Пелгонен Оля.

Ответ:

6 gramms

Объяснение:

0.02*300=6g

Отвечает Шевцова Анастасия.

Ответ:

6 г солі

Объяснение:

w =  \frac{m1}{m2}

0.02 =  \frac{x}{300}

x = 6