206. Допишіть схеми реакцій і складіть хімічні рiвняння: a) Li2O + H2O → ...; SO2 + H2O → ...; б)

SrO + H2O → ...; I2O5 + H2O → ... * Укажіть серед продуктів реакцій основи та кислоти.

Ответы на вопрос

Отвечает Ковях Денис.

Ответ:

Li2O + H2O = 2LiOH-основание

SO2+H2O=H2SO4-кислота

SrO + H2O =Sr(OH)2-основание

I2O5+ H2O=2HIO-кислота