ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА До 400г 10% розчину соди досипали 100г соди. Якою стала масова частка соди

розчині.? відповідь записати одним числом, без позначення відсотків відсотків

Ответы на вопрос

Отвечает Рыбалкин Федя.
Спочатку в розчині було 10% * 400г = 40г соди.

Після досипання ще 100г соди, загальна кількість соди в розчині стала 40г + 100г = 140г.

Масова частка соди у новому розчині:

маса соди / загальна маса розчину * 100%

140г / 500г * 100% ≈ 28

Отже, масова частка соди в новому розчині стала близько 28%.
Отвечает Екимова Анна.

Ответ:

Объяснение:

400*10+100*100=500х

4000+10000=500х

14000=500х

х=28