З'ясуйте, чи розчинні речовини? Для розчинних речовин порахуйте молекулярну масу. CuSO4, HCI,

Al(OH)3, BaSO4, Zn(NO3)2, H2CO3, FeSO4

Ответы на вопрос

Отвечает Гагарина Дарья.

Відповідь:

Пояснення:

Mr(CuSO4) = Ar(Cu) + Ar(S) + 4 Ar(O) = 64 + 32 + 64 = 160

Mr(HCj) = Ar(H) +Ar(Cl) = 1 + 35.5 = 36.5

Mr(Zn(NO3)2) = Ar(Zn) + 2Ar(N) + 6Ar(O) = 65 + 28 + 96 = 189

Mr(H2CO3) = 2Ar(H) + Ar(C) + 3Ar(O) = 2 + 12 + 48 = 62