1) написати рівняння реакцій взаємодії алюмінію, міді та цинку з киснем ( 3 рівняння) 2)

Обчисліть відносні атомні маси продуктів реакції

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Михаил.

Ответ:

Объяснение:

4Al + 3O2 → 2Al2O3

2 Cu + O2 → 2 CuO

2 Zn + O2 → 2 ZnO

2)

Мr(Al2O3) = 27 * 2 + 16 * 3 = 54 + 48 = 102

Мr(CuO) = 64 + 16 = 80

Мr(ZnO) = 65 + 16 = 81