1. Установи відповідність між масою кисню та її кількістю речовини: а) 32г б) 4г в) 16г г) 8г 1.

0.25 моль 2. 0.5 моль 3. 1 моль 4. 0.125 моль

Ответы на вопрос

Отвечает Самохина Мария.

Відповідь:

4 г → 0,125 моль

8 г → 0,25 моль

32 г → 1 моль

16 г → 0,5 моль

Пояснення:

m — маса речовини

M — його молярна маса

M=2*16=32 г/моль

n=m/M

m=4 г

n=4/32=0,125 моль.

m=8 г

n=8/32=0,25 моль.

m=32 г

n=32/32=1 моль.

m=16 г

n=16/32=0,5 моль.