Вкажіть значення відносної молекулярної маси натрій нітрату А. 85 Б. 122 В. 164 Г. 58,5


Ответы на вопрос

Отвечает Дятлов Дима.

Mr(NaNO3) = Ar(Na) + Ar(N) + 3Ar(O) = 23 + 14 + 3*16 = 85.

Ответ : А.