Обчисліть масові частки натрій карбонату та води в кристалічної солі Na2CO3 · 10Н2О.​


Ответы на вопрос

Отвечает Кузьменцова Вика.

Ответ:

Mr(Na2CO3•10H2O)=23*2+12+16*3+10*18=106+180=286

W%(H2O)= 180/286*100%=63%

Объяснение:

Отвечает Ежеленко Давид.

Ответ:

вродебы так но я не помню