СРОЧНО!!! Скільки грамів цукру міститься у 200г розчину з масовою часткою цукру 20%? С РЕШЕНИЕМ


Ответы на вопрос

Отвечает Романова Поля.
Дано
м(р-ну)=200 г
w(р.р.)=20%;0,2
—————————
м(р.р.)-?
*Розв‘язання*
м(р.р.)=м(р-ну)•w(p.p.)=200•0,2=40 (г)