Між основними класами неорганічних сполук існує взаємозв’язок : з оксиду можна добути сіль, з

солі можна добути ….. і далі відповідно до схеми перетворень.) CuO→ CuCl2→ Cu(OH)2 → CuSO4→Cu

Ответы на вопрос

Отвечает Мой Зардулик.

Ответ:

CuO+2HCl=CuCl2+H2O

CuCl2+2NaOH+Cu(OH)2+2NaCl

Cu(OH)2+H2SO4=CuSO4+2H2O

CuSO4+H2=Cu+H2SO4