Урівняйте та вкажіть суму коефіцієнтів у реакції CrCl3 + LiOH → Cr(OH)3 + LiCI а) 10 б) 6 в) 4

г) 8

Ответы на вопрос

Отвечает Худоярова Полина.

Ответ:

г) 8

Объяснение:

CrCl3 + 3LiOH = Cr(OH)3 + 3LiCl

1 + 3 + 1 + 3 = 8