Яку масу кухонної солі й води треба взяти, щоб приготувати 12% розчин солі масою 250г ПОМОГИТЕ

ПОЖАЛУЙСТА ❤️

Ответы на вопрос

Отвечает Юрьева Настя.

Дано:

w(NaCl) = 12%=0,12

m(р-ра NaCl) = 250г

Найти:

m(в-ва NaCl) - ?

m(H2O) - ?

Решение:

m(в-ва) = w×m(р-ра)

m(в-ва NaCl) = 0,12 × 250 = 30 г

m(р-ля) = m(р-ра) - m(в-ва)

m(H2O) = 250 - 30 = 220 г

Ответ: 30 г и 220 г