СКІЛЬКИ ЕЛЕКТРОНІВ ТА ПРОТОНІВ МВСТЯТЬ ТАКІ ЙОНИ: NA+ та S2- A) 58 Б) 56 В) 54 Г) 55


Ответы на вопрос

Отвечает Александрова Виктория.
Na⁺  ₁₁ p +10e=21
S²⁻    ₁₆ p +18 e=34 
21+34=55