Варіант 1. Приготувати 95 г розчину з масовою часткою натрій хлориду 5 %. Варіант 2. Приготувати

60 г розчину з масовою часткою натрій хлориду 15%. Варіант 3. Приготувати 75 г розчину з масовою часткою натрій хлориду 10%.

Ответы на вопрос

Отвечает Мантанов Юрий.

1.

95×0.05= 4.75(Масса хлорида натрия в растворе)

95-4.75=90.25(масса растворителя)

2.

60×0.15=9(Масса хлорида натрия)

60-9=51( Масса растворителя)

3.

75×0.10=7.5(масса хлорида натрия)

75-7.5=67.5(масса раствора)