Скласти рівняння реакцій за схемою: 1) калій--калій оксид--калій гідроксид---калій карбонат--калій

нітрат 2) фосфор--фосфор(v) оксид---ортофосфатна кислота--натрій ортофосфат,3)купрум---купрум(ІІ) оксид---купрум(ІІ)хлорид ---купрум(ІІ)гідрооксид---купрум(ІІ)сульфат.

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Оля.

1. калій--калій оксид--калій гідроксид---калій карбонат--калій нітрат

4К+О2=2К2О

К2О+Н2О=2КОН

2КОН+СО2=К2СО3+Н2О

К2СО3+2НNO3=2КNO3+СО2+Н2О

2) фосфор--фосфор(v) оксид---ортофосфатна кислота--натрій ортофосфат,

4Р+5О2=2Р2О5

Р2О5+3Н2О=2Н3РО4

2Н3РО4+3Nа2О=2Nа3РО4+3Н2О

3)купрум---купрум(ІІ) оксид---купрум(ІІ)хлорид ---купрум(ІІ) гідрооксид---купрум(ІІ)сульфат.

2Си+О2=2СиО

СиО+2НСІ=СиСІ2+Н2О

СиСІ2+2NаОН=2NаСІ+Си(ОН)2

Си(ОН)2+H2SО4=СиSО4+2Н2О