Ba(NO3)2+Li2 Co3помогите ​


Ответы на вопрос

Отвечает Баранова Соня.

Ответ:

Це дуже легко! Зараз поясню :)

Объяснение:

Ba(NO3)2+Li2 Co3 Це дві солі. Два солі будуть між собою взаємодіяти якщо одна з них розчинна а інша ні.

Ba(NO3)2+Li2 Co3 = BaCo3+LiNO3 це реакція заміщення кислотних залишків.

Тепер поставимо коефіцієнти

Ba(NO3)2+Li2 Co3 = BaCo3+2LiNO3

На цьому все! Передавай вчителю привіт! :)