3. Обчисліть масові відношення елементів у сульфiтнiй кислоті, формула якої складається з д зох

атомів Гідрогену, одного атомаСульфуру та трьох атомів О сигену.срочно!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Лузан Никита.

Відповідь:

H2SO3 - сульфітна кислота(сірчиста кислота)

Отвечает Саржанов Никита.

Масові відношення елементів у сульфітній кислоті дорівнюють приблизно 1/41 для водню, 16/41 для сірки та 24/41 для кисню.

Объяснение:

Масові відношення елементів у сульфітній кислоті (H2SO3) можна обчислити, враховуючи кількість атомів кожного елемента у складі молекули.

Склад сульфітної кислоти (H2SO3):

- 2 атоми водню (H)

- 1 атом сірки (S)

- 3 атоми кисню (O)

Щоб обчислити масові відношення, визначте масу кожного атома та додайте їх разом.

Маса атома водню (H) приблизно 1 г/моль.

Маса атома сірки (S) приблизно 32 г/моль.

Маса атома кисню (O) приблизно 16 г/моль.

Тепер обчислімо масові відношення:

- Маса водню (H): 2 атоми * 1 г/моль/атом = 2 г/моль

- Маса сірки (S): 1 атом * 32 г/моль/атом = 32 г/моль

- Маса кисню (O): 3 атоми * 16 г/моль/атом = 48 г/моль

Отже, масові відношення у сульфітній кислоті будуть такі:

- Водень (H): 2 г / 82 г = 2/82 (або спрощено 1/41)

- Сірка (S): 32 г / 82 г = 32/82 (або спрощено 16/41)

- Кисень (O): 48 г / 82 г = 48/82 (або спрощено 24/41)