Який об'єм повітря потрібний для спалювання ацетилену об'ємом 2 л (н. у.)?​


Ответы на вопрос

Отвечает Попов Александр.

Відповідь:

w(O2)=21%=0,21

2C2H2+5O2=4CO2+2H2O

V(C2H2):V(O2)=2:5=1:2,5

V(O2)=2*2,5=5л

V(повітря)=5/0,21=23,8л=24л

Пояснення: