Визначити маси 10%-го та 90%-го розчинів оцтової кислоти , які необхідні для приготування 500г 30%

розчину

Ответы на вопрос

Отвечает Дёмин Захар.

Ответ:

маси 10%

розчин 90%

приготування 500г

ещё розчин 30%

Шешуі 90×10=900

900+500=1400

1400×30=42000

Жауабы все 42000%