Складіть формули оксидів вищих елементів третього періоду укажіть характер цих сполук кислотний чи

основний та складіть рівняння реакцій цих оксидів із водою якщо реакція відбувається

Ответы на вопрос

Отвечает Мухаметьярова Лера.

Ответ:

Объяснение:

Na2O-основний  Na2O+Н2O=2NaOH

MgO-основний  MgO+ H2O= Mg(OH)2

Al2O3-амфотерний  не взаємодіє з водою

SiO2-кислотний SiO2+H2O=H2SiO3

P2O5-кислотний     2 P2O5+2 H2O= 4 H3PO4

SO3-кислотний SO3+H2O=H2SO4

Cl2O7-кислотний  Cl2O7+H2O= 2HClO4