2. До 150г 25% розчину сахарози додали 10г сахарози. Розрахуйте нову масову частку в отриманому

розчині

Ответы на вопрос

Отвечает Кун Ваня.

Ответ:

Объяснение:

1. ω₁= m₁ сахарози/ m₁ розчину

0.025= m₁ сахарози/ 150 г

m₁ сахарози= 0.025*150= 3.75 г

2.  ω₂= m₁ сахарози + m доданої сахарози/ m₁ розчину+m доданої сахарози

ω₂= 3.75+10/ 150+10= 13.75 / 160 = 0.86  або 8,6%