Схема превращения S+4,S+6 2Al+3S=Al2S32So2+O2=2So32H2S+3O=2H2O+2SO2He's+Br2=2HBr+Sсрочноооооо даю

50 баллов!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Гусаков Денис.

Відповідь:

Даний рядок хімічних реакцій демонструє зміну окислень для різних елементів, які можуть бути використані для визначення зміни ступеня окиснення (S+4, S+6).

2Al + 3S = Al2S3

В цій реакції алюміній (Al) має ступінь окиснення +3, а сірка (S) має ступінь окиснення -2 в сульфіді алюмінію (Al2S3). Зміна ступеня окиснення сірки в цій реакції відбулася з -2 до +6.

2SO2 + O2 = 2SO3

У цій реакції сіркоструктури (SO2) мають ступінь окиснення +4, а утворені сіркові триоксиди (SO3) мають ступінь окиснення +6. Зміна ступеня окиснення сірки відбулася з +4 до +6.

2H2S + 3O2 = 2H2O + 2SO2

В цій реакції сірководень (H2S) має ступінь окиснення -2, а сіркові діоксиди (SO2) мають ступінь окиснення +4. Зміна ступеня окиснення сірки відбулася з -2 до +4.

H2S + Br2 = 2HBr + S

У цій реакції сірководень (H2S) має ступінь окиснення -2, а утворені бромиди водороду (HBr) мають ступінь окиснення +1. Зміна ступеня окиснення сірки відбулася з -2 до 0.

Ці реакції ілюструють різні ступені окиснення сірки в різних сполуках, що використовуються для визначення зміни ступеня окиснення (S+4 та S+6) в процесах хімічних реакцій.