до 300 грам розчину солі з масовою часткою 30% додали 70 гр води. Обчислити масову частку нового

розчину?

Ответы на вопрос

Отвечает Сарпов Даниил.

Ответ:

24%

Объяснение:

300*0,3=90 г – маса солі

300+70=370 г – нова маса розчину

90/370≈0,24=24% – масова частка солі в новому розчині