Помогитее m розчин - 500 W - 40%. додали 1) +100 води 2) +50 соли знайтиW - ?W -?​


Ответы на вопрос

Отвечает Жумабаев Амир.

Ответ:

Давайте знайдемо концентрацію солі (W) після додавання води та солі:

1) Після додавання 100 мл води концентрація солі залишиться незмінною (40%), але об'єм розчину збільшиться.

Відомо, що об'єм розчину після додавання води становить 500 мл (початковий об'єм) + 100 мл (додана вода) = 600 мл.

Тепер знайдемо кількість солі в новому розчині:

Кількість солі = Початковий об'єм * Початкова концентрація = 500 мл * 0.40 = 200 г.

2) Додавши 50 г солі, ми також збільшуємо кількість солі в розчині:

Кількість солі після додавання = 200 г (початкова кількість) + 50 г (додана сіль) = 250 г.

Тепер ми можемо знайти кількість солі у новому розчині та обчислити його концентрацію:

Новий об'єм розчину після додавання солі залишається 600 мл.

Концентрація солі (W) = (Кількість солі / Об'єм розчину) * 100% = (250 г / 600 мл) * 100% ≈ 41.67%.

Отже, після додавання води та солі, концентрація солі в розчині становить приблизно 41.67%.