ДОПОИОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА, ДАЮ 50 БАЛІВ Складіть йонно-молекулярні рівняння реакцій, що відповідають

таким молекулярним рівнянням: а) Mn(NO3)2 + Ba(OH)2 = Мn(ОН)2↓ + Ba(NO3)2; б) ферум(ІІ) нітратом і барій гідроксидом;

Ответы на вопрос

Отвечает Макеев Матвей.

Ответ:

Объяснение:

а) Mn2+ + 2NO3- + Ba2+ + 2OH- = Mn(OH)2 + Ba2+ + 2NO3-

Mn2+ + 2OH- = Mn(OH)2

б) Fe(NO3)2 + Ba(OH)2 = Fe(OH)2 + Ba(NO3)

Fe2+ + 2NO3- + Ba2+ + 2OH- = Fe(OH)2 + Ba2+ + 2NO3-

Fe2+ + 2OH- = Fe(OH)2