ТЕРМІНОВО ДОПОМОЖІТЬ!!!Масова частка елемента 4 групи у вищому оксиді 46,67%. Визначити елемент​


Ответы на вопрос

Отвечает Жданов Игорь.

Ответ:

Объяснение:

Елемент 4 групи утворює вищий оксид RО2, Mr(RO2) = x +2*16 = x+32

w(O)=2Ar(O)/Mr(RO2)

w(O) = 100% - 46,67% = 53,53%

0,5333= 2 * 16/(x+32)

0,5333 = 32/(x+32)

0,5333 *(x + 32) = 32

0,5333x + 17,0656 = 32

0,5333x = 14,9344

x = 28

Цей елемент Силіцій