ВИЗНАЧТЕ МАСОВУ ЧАСТКУ СОЛІ У РОЗЧИНУ УТВОРЕНОМУ 100Г ГЛАУЕБОРОВОЇ СОЛІ ТА 500Г ВОДИ


Ответы на вопрос

Отвечает Баймолдин Ерасыл.

Ответ:

Масова частка солі в розчині визначається як відношення маси солі до загальної маси розчину, помножене на 100%:

Масова частка солі = (Маса солі / Загальна маса розчину) * 100%

За вами надані дані:

Маса солі = 100 г

Маса води = 500 г

Загальна маса розчину = Маса солі + Маса води

Загальна маса розчину = 100 г + 500 г = 600 г

Тепер можна обчислити масову частку солі:

Масова частка солі = (100 г / 600 г) * 100% = (1/6) * 100% = 16.67%

Масова частка солі у розчині, утвореному з 100 г глауеборової солі та 500 г води, становить приблизно 16.67%.

Объяснение: