Зменшення тиску в системі спричинить утворення реагентів у реакції 1)2SO2(г) + O2(г) = 2SO3(г)

2)PCl5(г) = PCl3(г) + Cl2(г) 3)KCl + AgNO3 = AgCl + KNO3 4)Zn(OH)2 + H2SO4 = ZnSO4+2H2O

Ответы на вопрос

Отвечает Ефимкина Вика.

1)2SO2(г) + O2(г) = 2SO3(г)

2)PCl5(г) = PCl3(г) + Cl2(г)

3)KCl + AgNO3 = AgCl + KNO3

4)Zn(OH)2 + H2SO4 = ZnSO4+2H2O

1)2SO2(г) + O2(г) ⇌ 2SO3(г) - У цій реакції кількість газових молекул збільшується при утворенні SO3. Тому, зменшення тиску спричинить утворення SO3.

2)PCl5(г) ⇌ PCl3(г) + Cl2(г) - У цій реакції кількість газових молекул зменшується при утворенні PCl3 і Cl2. Тому, зменшення тиску спричинить утворення PCl3 і Cl2.

3)KCl + AgNO3 ⇌ AgCl + KNO3 - У цій реакції кількість газових молекул не змінюється, оскільки всі компоненти є у вигляді твердих речовин або розчинів.

4)Zn(OH)2 + H2SO4 ⇌ ZnSO4 + 2H2O - У цій реакції також відсутні газові компоненти, тому зменшення тиску не спричинить утворення реагентів.