Яку масу 80% та 30% розчинів потрібно взяти для приготування 200 г 40% розчину?


Ответы на вопрос

Отвечает Котик София.

Ответ: даноm(ppa) = 200 gW= 16%--------------------m(соли) -?m(H2O)-?m(соли) = m(ppa) * W / 100% = 200*16% / 100% = 32 gm(H2O) = 200 - 32 = 168 gответ 32 г, 168 г

Объяснение: