1.Безводний кальцій хлорид використовують для очищення від вологи рідких органічних речовин.

Обчисліть масу безводної солі у розчині масою 306,6 г, з масовою часткою солі 15 процентів.​

Ответы на вопрос

Отвечает Утегенов Адилет.

Відповідь:

Для обчислення маси безводного кальцій хлориду (CaCl2), який міститься в розчині масою 306,6 г з масовою часткою солі 15%, спершу знайдемо масу самої солі, а потім обчислимо масу безводного кальцій хлориду.

Масова частка солі в розчині вказує, що 15% маси розчину є сіллю. Тобто, маса солі у розчині:

Маса солі = 15% маси розчину = 0.15 * 306.6 г = 45.99 г

Тепер ми знаємо масу солі у розчині (45.99 г). Безводний кальцій хлорид (CaCl2) має масу 110,98 г/моль. Тобто, ми можемо знайти, скільки молей солі міститься в розчині:

Молі CaCl2 = (маса солі) / (маса CaCl2 на молей) = 45.99 г / 110.98 г/моль ≈ 0.414 моль CaCl2

Тепер, знаючи кількість молей безводного кальцій хлориду, ми можемо знайти масу безводного CaCl2:

Маса CaCl2 = (кількість молей CaCl2) * (маса CaCl2 на молей) = 0.414 моль * 110.98 г/моль ≈ 46 г

Отже, маса безводного кальцій хлориду в розчині дорівнює приблизно 46 г.

Пояснення:

Отвечает Мамедов Омар-Хаям.

Ответ:

пвмшжгвягшмкчяшгм6шкысншыкыс6кщсяк