3) Схеми реакцій перетворіть на хімічні рівняння. Які з реакцій належать до реакцій сполучення або

розкладу? 1) SO2 +02=S03 2) K+ HCl=KCI +H2 3) Cr(ОН)3---> Cr2O3+Н2О 4) ZnO+ H3PO4=Zn3(PO4)2+H20

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

Объяснение:

1) 2SO2 + О2 = 2SО3 реакція сполучення

2) 2K + 2HCl = 2KCI + H2 реакція розкладу

3) 2Cr(ОН)3 = Cr2O3 + 3Н2О реакція розкладу

4) 3ZnO + 2H3PO4 = Zn3(PO4)2 + 3H2O реакція розкладу