8. Обчисліть відносну формульну масу .гідроксиду елемента, розташовано- го в 4-му періоді III групи

головної підгрупи.​

Ответы на вопрос

Отвечает Думлер Вера.

Ответ:

Объяснение:

Елемент розташований в 4-му періоді III групи головної підгрупи - це

Галій (Ga)

Формула гідроксиду ​: Ga(OH)3

Mr(Ga(OH)3) = Ar(Ga) + Ar(O) * 3 + Ar(H) * 3 = 70 + 16 * 3 + 1 * 3 = 121