обчислити масу розчину для приготування якого використалт 140 грамів води і 15 грамів солі. якою є

відцотковість концентрація солі у цьому розчині​

Ответы на вопрос

Отвечает Турас Сергей.

Ответ:m(розч)=m(H2O)+m(сіль)

140+15=155(розч)

w(сіль)=m(cіль)/m(розч)*100

15/155*100=9,677%

w(cіль)=9,677%

Объяснение: