2. Напишіть рівняння реакцiй, допомогою яких можна здійснити слідуючі перетворення, вкажіть тип

зв'язку у даних сполуках та вкажіть тип реакції: Mg →MgO → Mg(OH)2 → Mg3(PO4)2 → MgCl2​

Ответы на вопрос

Отвечает Коновалов Дмитрий.

Ответ:

Объяснение:

2Mg + O2 = 2MgO  реакція сполучення, тип зв'язку йонний

MgO + H2O = Mg(OH)2  реакція сполучення, тип зв'язку йонний

3Mg(OH)2 + 2H3PO4 = Mg3(PO4)2↓ + 6H2O реакція обміну

Mg3(PO4)2 + 6HCl = 3MgCl2 + 2H3PO4 реакція обміну, тип зв'язку йонний