Для боротьби зі шкідниками використовують суспензію колоїдної сірки суспензію готують добавляючи до

води об'ємом 10 л сірку масою 10 г визначте масову частку сірки в суспензії дано дуже потрібно вже сьогодні!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Скрипченко Алёна.

Відповідь:

10л=10000мл=10000г

m(сусп)=10000+10=10010г

w=10*100/10010=0,1%

Пояснення: