Дано Mr(H2E)=129 E-? Mr(ExOy)


Ответы на вопрос

Отвечает Гермашева Даша.

Ответ:

Объяснение:

дано:

Mr(H2E) = 129

Найти: E-? Mr(ExOy) - ?

Так як в умові летка сполука має формулу Н2Е, то це елемент VІ групи

Слолука має 2 атоми Гідрогену, тому невідомий елемент приймемо за - х і складемо рівняння:

1 * 2 + х = 129

2 + х = 129

х = 129 - 2

х = 127

Згідно ПСХЕ цей елемент Телур (Те) так як його маса дорівнює 127

Вищий оксид має формулу: ТеО3

Mr(ТеO3) = 127 + 16 * 3 = 175