Пожалуйста прошу помогите срочно пжжжжж 1.установіть послідовність дій при розділенні суміші

піску ,соди,сірки та заліхних ошурок: А. збирання речовин на поверхні розчину Б. випарювання в. дія магнітом г. розчинення д. фільтрування 2.встановіть відповідність між хімічним елементом та кількістю нейтронів : а)ценк б)гідроген. в)бром. г)натрій. д)карбон. 1)0 .2)6 3).35 4)1 .5)12 6)45. 3. Обчислити масові частки елементів в оцтовій кислоті (СН3СООН)

Ответы на вопрос

Отвечает Казанцева Ульяна.

Ответ:

1.в,б,г,а

2.1-б

2-д

3-а

4-

5-г

6-в

3. Mr(CH3COOH)= 12+1*3+12+16+16+1=61%

Отвечает Рыбкин Андрей.

Объяснение:

Число нейтронов равно разнице между атомной массой и порядковым номером элемента.

а)цинк 65-30=35

б)гідроген 1-1=0

в)бром 80-35=45

г)натрій 23-11=12

д)карбон 12-6=6

молярная масса СН3СООН=60г/моль

брутто формула С2Н4О2

w(C)=n•Ar(C):M(С2Н4О2)=2•12:60=0.4 или 40%

w(Н)=n•Ar(Н):M(С2Н4О2)=4•1:60=0.067или 6.7%

w(О)=n•Ar(О):M(С2Н4О2)=2•16:60=0.533 или 53.3%

Ответ w(C)= 40%, w(Н)=6.7%, w(О)=53.3%